Ježíš Kristus nabízí nejen naději na věčný život, ale také vysvobození ze zajetí hříchu a to už na této zemi. Mnoho lidí to mohlo prožít ve vlastním životě. Zde jsou svědectví některých z nich.

ASI 2013 Ostrava – záznam z části věnované projektu Světem Bible.
Poslechněte si otevřená svědectví lidí, kterým projekt Světem Bible pomohl na cestě k Ježíši Kristu.

Přečtěte si dva krátké životní příběhy lidí a jejich zkušenost s projektem Světem Bible

…I když jsem celý život věřil, že něco nad námi musí být, žil jsem klasický konzumní život běžného člověka. Na jedné straně vyznávám disciplínu, silnou vůli, zásady a sportuji, ale na druhé straně převládala touha po majetku, svobodě, užívání si života po všech stránkách. A právě tato druhá strana mě kolem 45 roku života přivedla do slepé uličky. Rozpad manželství, ztráta přátel, podnikání…., a já nevěděl opravdu kudy dále.
Dokázal jsem si sice nastavit zrcadlo svých skutků, ale to právě moji životní krizi prohlubovalo stále více. Styděl jsem se za své chování a neměl už žádnou motivaci, neviděl cestu dopředu a sám jsem si s tím tentokrát nedokázal poradit. Shodou okolností a dnes věřím, že Božím zásahem, jsem navštívil nově otevíranou modlitebnu ve Štětkovicích na Sedlčansku. Tam mne oslovil příjemný člověk, který se představil jako kazatel tohoto sboru. Zajímal se o mé problémy a starosti. Po pár rozhovorech mi dal pozvánku na cyklus přednášek s názvem Odhalte svět bible….
Na podzim roku 2012 ve mně uzrálo rozhodnutí dát se pokřtít a veřejně se přiznat ke křesťanství a jít cestou víry v Ježíše Krista. Tento krok považuji za nejdůležitější ve svém životě a dojít k němu si vyžádalo svůj čas. Předcházelo tomu období 42 let života, který přinesl mnohé. Dětství v plné rodině i následný rozvod rodičů, úspěchy i zklamání, dospívání a první lásky, radost i smutek, první brzké manželství s Markétou a narození syna Dušana, vojna, rozvod, podnikání, druhé manželství s Jitkou a další tří radosti v podobě Filipa, Karolíny a Diany Sávy.
To vše bylo prolnuto v různých vlnách alkoholem, komunismem, penězi, svobodou, frustrací  i poznáváním různých směrů a filozofií, hledáním smyslu života a jeho naplněním.  Pokud se ohlédnu za tím, co bylo, mělo to tak zřejmě být a ke všemu jsem se vždy rozhodl sám. Stále mi však něco chybělo, pevný bod, který jsem hledal v sobě i okolí, něco stálého a jistého…
Dušan Mlynarčík, Celé svědectví ZDE